Komiksy dla maluchów?

Jakiś czas temu z zaciekawieniem zajrzałam w księgarni to wnętrza świeżo wydanych książeczek niewielkiego formatu. Kolorowe kartonówki, jedna z sową, a druga z misiem na okładce. Wewnątrz mnóstwo akcji kryjącej się w ilustracjach i teksty umieszczone w chmurkach. Komiksy dla maluchów?  Tak! Komiksy, które skusiły mnie na tyle, że oba powiększyły naszą biblioteczkę.

Przedstawiam Wam panią detektyw Sowę i pana łasucha Misia!

Pani Detektyw Sowa

Z dębu zniknęły żołędzie. Kto je znajdzie? Co to będzie?

sowa

Ufff! Na szczęście Pani Detektyw Sowa uwielbia zagadki i podejmie się odszukania zguby. Na swej drodze pełnej poszlak i wskazówek spotka mnóstwo zwierząt, które będą starały się jej pomóc. Czy uda się znaleźć żołędzie? Dowiecie się z tej miłej rymowanej historyjki.

image012image013image014

indeksPan Łasuch Miś

Kolejna komiksowa gratka tego samego autora. Tym razem bohaterem jest miś, który jak przystało na niedźwiadka jest łasuchem jakich mało! Rymowana historyjka pełna wartkiej akcji, podkradzionego miodku i zdezorientowanych pszczół, które próbują odnaleźć pana Łasucha Misia, by  wymierzyć mu sprawiedliwość. W poszukiwaniach słodkiego co-nieco pomogą inni mieszkańcy lasu, np. pani Sowa – bohaterka komiksu z zaginionymi żołędziami.

🐾

🐾

🐾

Jakie będzie zakończenie poszukiwań? Czy pszczoły odzyskają swoją słodką zgubę? Przekonajcie się sami!

image015image016image017

Pani Detektyw Sowa, Pan Łasuch Miś

Autor: Adam Święcki

Wydawnictwo: Tadam, 2017

20 kartonowych stron każda

wiek czytelnika: 1+

cena okładkowa: 19,90 zł każda

 

Z tej serii ukazał się niedawno kolejny komiks pt. Pan Elegant Lis. Ciekawa jestem czy jego przygody są równie wciągające.

indeks

 

Martyna

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, kliknij "Lubię to" lub udostępnij go swoim znajomym! Dla Ciebie to chwila, a dla nas olbrzymia satysfakcja nakręcająca do działania! 🙂
error0

2 komentarze

  1. Pingback: Trochę hałasu z głębi lasu – czyli kolejny komiks dla najmłodszych

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *