Pięć polskich marek, które łączy pasja do tworzenia rzeczy wyjątkowych. Pięknych w swej prostocie, nieszablonowych, z dużym naciskiem na jakość, naturalne materiały i dobry design. Gotowi na nasze ochy i achy? Zaczynamy!

🌲

Touch Wood

Piękne, bezpieczne i naturalne. Do ćwiczenia motoryki małej i wyobraźni. A przy tym dobra zabawa i relaks gwarantowane! Z przeplatankami Touch Wood jest tylko jeden problem – wszystkie są takie urocze…. i nie wiadomo, którą wybrać!

wyplatanka wooden knitting toys touch wood montessori handmade
zajączek
wyplatanka wooden knitting toys touch wood montessori handmade
a może miś?
wyplatanka wooden knitting toys touch wood montessori handmade
czy wiewiórka?

🌲🌲

Bim.Bla

Cudownie delikatna Bim.Bla i jej kocyki, kołderki, otulacze, poduszeczki, gryzaki, pozytywki… Dobrze, że Helen już jest taka duża… bo inaczej chciałabym mieć z tego sklepu prawie  w s z y s t k o !

Navy Meadow
kołderka Navy Meadow
Meadow Bamboo 2pack
bambusowe pieluszki

🌲🌲🌲

Gucio

Czas na jedyne w swoim rodzaju buty Gucio, produkowane przez małą krakowską firmę rodzinną.   Dlaczego te buty są naprawdę wyjątkowe?

Gucio – wrzosowe

Sławomir Piwowarczyk tłumaczy:

Wytwarzane w mojej firmie obuwie dziecięce Gucio posiada opatentowany, samousztywniający się tylnik który dopasowuje się do indywidualnej szerokości pięty dziecka.

Podczas chodzenia zapiętek współpracuje razem ze stópką małego dziecka pionując kość piętową do stawu skokowego (naprowadza prawidłowo piętę na staw skokowy). Jest to pierwsze tego typu rozwiązaniem na świecie. Są to prawdopodobnie najlepsze buciki dla Twojego dziecka, które miło zapamięta na całe życie.

Przemyślana konstrukcja, najlepsze materiały i charakterystyczna podeszwa – nic dziwnego, że Gucie nosiły dzieci Angeliny Jolie, czy córka Gwyneth Paltrow.

🌲🌲🌲🌲

Projekt Dzioopla

Kolejne zachwyty popłyną w stronę Projektu Dzioopla i pięknych w swojej prostocie zabawek i dekoracji.

CzarnoBiałe
CzarnoBiałe
Zimozwierz
Układanka „Zimozwierz”

Na stronie twórców przeczytamy:

Wierzymy w prostotę. Skromna, choć przemyślana forma zabawek Projektu Dzioopla idzie w parze ze szczerością stosowanego materiału. Nasze zamiłowanie do dobrego designu przekłada się na estetykę zabawek, których unikalność i nieszablonowość kształci w dziecku wrażliwość na kwestie wizualne. Jednocześnie dbamy o rozwój jego spostrzegawczości i analitycznego myślenia, tak cennych w procesie dorastania.

🌲🌲🌲🌲🌲

LittleNomad

I na koniec – LittleNomad, który zachwyca prostotą, estetyką. Nas urzekły zwłaszcza drewniane krzesełka z uszami! Do wyboru: białe, szare i w naturalnym kolorze. Chcemy wszystkie! <3

krzesełko-kids chair-chair-wood-drewniane-królik-z uszami
krzesełko

🌲🌲🌲🌲🌲🌲🌲🌲🌲🌲🌲🌲🌲🌲🌲🌲🌲🌲🌲🌲🌲🌲🌲🌲🌲🌲🌲🌲🌲🌲🌲🌲

Kogo zabrakło na liście? Macie swoich ulubieńców? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Pozdrawiam!

Magda

Jeśli spodobał ci się ten wpis, proszę, podziel się nim ze znajomymi, korzystając z poniższych przycisków i polub Sasanki na facebooku, żeby być na bieżąco.

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, kliknij "Lubię to" lub udostępnij go swoim znajomym! Dla Ciebie to chwila, a dla nas olbrzymia satysfakcja nakręcająca do działania! 🙂
error0

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *