To, że mamy słabość do książek dla dzieci chyba już wszyscy wiecie… Gdy natrafiłyśmy na akcję  Klasyka Dla Smyka po prostu nie mogłyśmy się nie włączyć!

O akcji na naszym blogu szerzej będzie już niedługo, teraz w skrócie napiszemy, że #KlasykaDlaSmyka to akcja zorganizowana przez Dagmarę Socjopatkę  oraz Radka z bloga Osiński po ludzku. Celem jest rozbudzenie w dzieciach z Domów Dziecka zamiłowania do czytania. Dzięki #KlasykaDlaSmyka wybrane placówki zostaną obdarowane klasycznymi bajkami, ale i nowościami wydawniczymi.

Bardzo  pragniemy być częścią tej wspanialej akcji, jak się okazuje nie tylko my- z pomocą przyszła nam niezawodna Agnieszka z Księgarni Kangurek. Przygotowała coś specjalnego dla fanów księgarni na facebooku! Księgarnia ofiaruje na cel akcji 3 książki. 😀 Ale to nie wszystko!  Kangurek zaprasza do wspólnego dzieła 🙂 Wystarczy polubić profil  księgarni i pod tym komentarzem wpisać tytuł książki, która Waszym zdaniem powinna znaleźć się w pakiecie przygotowanym dla wybranego Domu Dziecka. Wasz głos jest bardzo ważny! Pomożecie wybrać odpowiednie tytuły, a jeśli zbierzemy 300 lajków, podwajamy liczbę książek- księgarnia przekaże nie trzy a sześć pozycji!

Klikajcie „like” i myślcie nad tytułem książki!

Martyna i Magda

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, kliknij "Lubię to" lub udostępnij go swoim znajomym! Dla Ciebie to chwila, a dla nas olbrzymia satysfakcja nakręcająca do działania! 🙂
0

8 komentarzy

  1. Pingback: Ale akcja! #Klasyka Dla Smyka 2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *